Новини

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ, МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА МІСТОБУДУВАННЯ
30 серпня 2019

Пропонуємо ознаймитись зі складом галузевого комітету ВР:

голова Комітету - КЛОЧКО Андрій Андрійович, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

перший заступник голови Комітету - ЛОЗИНСЬКИЙ Роман Михайлович, фракція Політичної Партії "ГОЛОС";

заступник голови Комітету - ГУЗЬ Ігор Володимирович, позафракційний;

заступник голови Комітету - ЗАГОРУЙКО Аліна Леонідівна, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - КАЧУРА Олександр Анатолійович, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

заступник голови Комітету - ШУЛЯК Олена Олексіївна , фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

секретар Комітету - ІСАЄНКО Дмитро Валерійович, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";

члени Комітету:

АЛІКСІЙЧУК Олександр Васильович, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

БАЛОГА Віктор Іванович, позафракційний;

БЕЗГІН Віталій Юрійович, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

БІЛОЗІР Лариса Миколаївна, позафракційний;

БОНДАР Ганна Вячеславівна, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ГУРІН Дмитро Олександрович, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ДУНДА Олег Андрійович, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ІВАНОВ Володимир Ілліч, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

КАЛЬЦЕВ Володимир Федорович, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";

КОРНІЄНКО Олександр Сергійович, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЛІТВІНОВ Олександр Миколайович, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

МИКИША Дмитро Сергійович, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

М’ЯЛИК Віктор Ничипорович, позафракційний;

ПЛАЧКОВА Тетяна Михайлівна, фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ";

ПОЛЯК Владіслав Миколайович, позафракційний;

РУБЛЬОВ Вячеслав Володимирович, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

САВРАСОВ Максим Віталійович, фракція Політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ";

СТРІХАРСЬКИЙ Андрій Петрович, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ЧОРНИЙ Дмитро Сергійович, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ";

ШКРУМ Альона Іванівна, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

ЮНАКОВ Іван Сергійович, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ".

Надаємо онлайн доступ до першоджерел

Контакти

Україна, 04053, м. Київ, Бехтеревський пров., 4
тел./факс: (044) 200 04 52
e-mail: office@kbu.org.ua

Прес-служба КБУ
тел.: (044) 200 04 51
e-mail: pr@kbu.org.ua