🏛️Caparol Україна відновлює музей “Трипільська культура”
Caparol Україна, член Ради директорів КБУ, повідомила про участь у відновленні Державного історико-культурного заповідника “Трипільська культура”. Будівельні роботи було завершено і відкритий музей уже чекає відвідувачів.
🏺За допомоги фонду “МХП-Громаді”, в музеї було відкрито вхідну групу (раніше - головний вхід), де представлено інсталяцію з копій трипільської кераміки, та дві музейні виставки. Побачити інсталяцію можна не лише зайшовши всередину музею, але і проїжджаючи повз.
В археологічній виставці “Трипільська тканина” вперше представлено фрагмент найдавнішої тканини України (V тис. до н.е.), а в художній - виставку картин українського художника Володимира Козюка.
💬“Музеї - як хроніки ідентичності, відновлення культурної спадщини. Ми пишаємося, що стали частиною цього відновлення”, - зазначили в компанії Caparol Україна.




ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! 💪
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ! 💙💛

