🧊Обладнання від ОМОКС для української антарктичної станції “Академік Вернадський”

🧊Обладнання від ОМОКС для української антарктичної станції “Академік Вернадський”

🧊Обладнання від ОМОКС для української антарктичної станції “Академік Вернадський”

 

18 лютого 2025 року девелоперська компанія "ОМОКС", член Ради директорів КБУ, забудовник житлових комплексів "ЧАЙКА" та "СОНЦТАУН", передала сучасний 3D-принтер Bambu Lab P1S Combo + AMS разом із витратними матеріалами представнику Державної установи “Національний антарктичний науковий центр” для єдиної української антарктичної станції “Академік Вернадський”.

 

🤝Ця ініціатива стала частиною акції “30 добрих справ”, яку компанія “ОМОКС” запровадила на честь свого 30-річчя. Символічно, що ця подія відбувається напередодні 30-річчя станції “Академік Вернадський” та перед стартом ювілейної 30-ї Української антарктичної експедиції, яка навесні 2025 року вирушить до крижаного континенту.

 

Дослідження клімату, озонової діри, магнітного поля, реакцій тваринного і рослинного світу на глобальне потепління на станції “Академік Вернадський” відіграють ключову роль у розумінні глобальних змін, впливаючи на долю всього людства.

 

🔍Сучасне обладнання допоможе розширити технічні можливості українських полярників, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для досліджень та життєдіяльності в екстремальних умовах Антарктиди.

 

Ця історія тепер назавжди вписана в спільний літопис девелоперської компанії “ОМОКС” та єдиної української антарктичної станції “Академік Вернадський”. 

 

💬“Нас об’єднала спільна готовність долати виклики заради стабільного розвитку України – незалежно від місця чи обставин. І ми пишаємося тим, що стали частиною великої наукової місії!” - зазначають в компанії. 

 

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! 💪

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ! 💙💛

ДОЛУЧИТИСЬ ДО КБУ

Запрос успешно отправлен

Для перегляду та завантаження перейдіть за посиланням