Президент України оголосив про запуск платформи “Зроблено в Україні”

Президент України оголосив про запуск платформи “Зроблено в Україні”

26 лютого 2024 року Президент України оголосив про запуск платформиЗроблено в Україні” (Made in Ukraine), мета якої стимулювання українських виробників. 

 

Так, Президент України, Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль, Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко акцентували на наступні можливості для підтримки бізнесу в умовах війни і як наслідок - збільшення податкових надходжень. 

Зокрема, йдеться про: 

 ✔️ кешбек для громадян при купівлі продукції українського виробництва;

 ✔️ збільшення кредитування по програмі 5-7-9;

 ✔️ спрощення зміни цільового призначення земельних ділянок з регламентним строком такої зміні максимум 1,5 місяці;

 ✔️ перезавантаження роботи БЕБ;

 ✔️ ревізія кримінальних проваджень відносно бізнесу для зменшення тиску на бізнес;

 ✔️ запуск платформи для прямої комунікації бізнесу та влади для вирішення всіх проблемних питань;

 ✔️ захист держави тим підприємствам, котрі працюють “в білу”;

 ✔️ грантова підтримка.

 

Під час виступу Президент Володимир Зеленський зазначив: “Сьогодні є лише один фронт. І це військовий. Але щоб мати ресурс його підтримувати, мають перемагати українські товари, послуги, експорт. Платформа “Зроблено в Україні” — ще один результат нового формату діалогу між бізнесом і владою”.

 

Спеціальна представниця Президента США з відновлення України Пенні Пріцкер у відеозверненні до учасників зустрічі зауважила, що бренд «Зроблено в Україні» – це не лише про якість та інноваційність, він також символізує хоробрість, стійкість креативність українського народу.

 

💬“Ці якості українці демонструють щодня, захищаючи свою країну як на лінії фронту, так і біля виробничого конвеєра”, – наголосила вона.

 

За словами Пенні Пріцкер, попри всі атаки росії на виробничі потужності в країні та на позиції нашої держави на міжнародних ринках, Україна продовжує виробляти все, починаючи з товарів загального вжитку й закінчуючи продовольством та високотехнологічними дронами.

 

🇮🇹Міністр підприємств і виробництва Італії Адольфо Урсо у відеозверненні зазначив, що Україна має велику розвинену аерокосмічну галузь, інформаційно-цифрові технології, гарну легку промисловість, добре розвинену галузь верстатобудування.

 

Міністр акцентував, що Італія готова допомогти Україні конкретними ініціативами щодо формування та збуту її продукції, зробити так, щоб бренд «Зроблено в Україні» захопив глобального споживача й спонукав його купувати українську продукцію.

 

До речі, успішність грантових програм для реалокованих підприємств підтвердила бізнес-спільнота Івано-Франківської області й керівництво ОВА. Зокрема, регіональне представництво КБУ в Івано-Франківській області - підприємство “Імператив” - отримало грант від Міністерства економіки України. Це дозволило відновити випуск композитної будівельної арматури та сітки на території Івано-Франківської області після окупації та знищення заводу на території Харківської області. Як наслідок - вдалось відновити експорт, розширити штат персоналу та збільшити податкові відрахування до бюджетів усіх рівнів. 

 

💬“Але лише грантовою підтримкою економіку не витягнеш. З-поміж учасників заходу за участі Президента ширились думки, що країні потрібні реформи і, на жаль, саме під час війни є можливість їх провести. Зокрема, один із прикладів - це реформування податкової та митної служби й перетворення їх з карального органу на сервісну службу. В цілому, позитивні зміни потрібні і головне, як зазначили й спікери заходу, щоб ідея не залишилась просто ідеєю”, - зазначає Борис Ніколенко, керівник регіонального представництва КБУ в Івано-Франківській області, співвласник заводу Імператив.

 

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! 💪

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! 

СЛАВА УКРАЇНІ! 💙💛 

ДОЛУЧИТИСЬ ДО КБУ

Запрос успешно отправлен

Для перегляду та завантаження перейдіть за посиланням