🏗️Сергій Сухомлин - Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України
👤Сьогодні Кабінет Міністрів України призначив Сергія Сухомлина на посаду Голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.
До цього Сергій Сухомлин обіймав посаду міського голови Житомира.
🤝Вітаємо пана Сергія з призначенням і сподіваємося на плідну співпрацю у сфері відновлення критичної інфраструктури та розвитку нових проєктів, які сприятимуть економічному відродженню України.
Продовжуємо працювати над тим, щоб кожен крок наближав нас до Перемоги, а відбудова України стала потужним імпульсом для її розвитку!
ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! 💪
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ! 💙💛

