Конфедерація будівельників України підготувала тижневий дайджест новин будівельної галузі (20 травня - 24 травня)
🌐21 травня 2024 року відбулося розширене засідання Ради директорів КБУ:
https://kbu.org.ua/news/21-travnia-2024-roku-vidbulosia-rozshyrene-zasidannia-rady-dyrektoriv-kbu
♻️В рамках розширеного засідання Ради директорів КБУ, 21 травня 2024 року, відбувся окремий блок обговорення, присвячений презентації проєкту GIZ щодо просування енергоефективності (зелена відбудова):
👤Олена Шуляк, Голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Голова партії «Слуга Народу», взяла участь у розширеному засіданні Ради директорів КБУ:
https://kbu.org.ua/news/olena-shuliak-vziala-uchast-u-rozshyrenomu-zasidanni-rady-dyrektoriv-kbu
👤Віталій Кіндратів, Заступник Міністра економіки України, взяв участь у розширеному засіданні Ради директорів КБУ:
https://kbu.org.ua/news/vitalii-kindrativ-vziav-uchast-u-rozshyrenomu-zasidanni-rady-dyrektoriv-kbu
👤Наталія Дюжилова, Заступник Голови Державної інспекції архітектури та містобудування України, взяла участь у розширеному засіданні Ради директорів КБУ:
👤Antti Vänskä, Спеціальний уповноважений з питань відновлення та підтримки України в Міністерстві закордонних справ Фінляндії:
👤Єгор Фаренюк, Директор ДУ “Фонд енергоефективності” взяв участь у розширеному засіданні Ради директорів КБУ:
📜Під час розширеного засідання Ради директорів КБУ, яке відбулося 21 травня 2024 року, було затверджено Положення КБУ “Про стратегічне бізнес-партнерство”:
https://kbu.org.ua/news/east-office-of-finnish-industries-stratehichnyi-biznes-partner-kbu
🌐22 травня 2024 Олександр Червак, виконавчий директор КБУ, виступив з вітальним словом на бізнес-форумі на тему: «Німецько-українська співпраця у будівельній галузі для відновлення України»:
🙌ЮНІСЕФ профінансує проєкт з водопостачання Херсонщини:
https://kbu.org.ua/news/yunisef-profinansuie-proiekt-z-vodopostachannia-khersonshchyny
⌛️Незабарому буде оголошено Відкритий архітектурний конкурс на кращу ідею центрального меморіалу на Національному військовому меморіальному кладовищі:
🤝Міжнародна організація ООН-Хабітат буде залучена до планування відновлення українських громад:
https://kbu.org.ua/news/oon-khabitat-bude-zaluchena-do-planuvannia-vidnovlennia-ukrainskykh-hromad
🏡Завдяки Проєкту Світового банку НОРЕ вже понад 50 тисяч українців отримали компенсацію за ремонт пошкодженого житла:
🌐Google for Startups Ukraine Support Fund надає 10 мільйонів доларів США для підтримки українських компаній:
✨Відновлено скляний купол Будинку вчителя у Києві:
https://kbu.org.ua/news/vidnovleno-sklyanij-kupol-budinku-vchitelya-u-kievi
ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! 💪
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ! 💙💛

