☑️Уряд скасував понад 200 застарілих регуляторних норм

☑️Уряд скасував понад 200 застарілих регуляторних норм

☑️Уряд скасував понад 200 застарілих регуляторних норм

 

Міністерство економіки України повідомило, що Кабінет Міністрів України скасував понад 200 застарілих регуляторних норм, які створювали штучні перепони для підприємців.

 

Зазначається, що це ще один крок до головної мети — зменшення бюрократії.

 

Зокрема, прибрали дозволи, погодження, висновки та інші інструменти, які давно втратили актуальність, зокрема:

 

🔹у сфері охорони здоров’я та санітарії;

🔹у агросекторі — зайві вимоги щодо ветдокументації; 

🔹у сфері праці, будівництва, пожежної безпеки та ЗЕД — низка дозвільних процедур.

 

Все це — про одне: менше паперів — більше можливостей для бізнесу.

 

Очікуваний економічний ефект — до 600 млн грн.

 

Дерегуляція триває. Урядова робоча група вже переглянула понад 1300 регуляторних інструментів і робота триває.

 

Мета — звільнити підприємців від зайвого адміністративного тиску.

 

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! 💪

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! 

СЛАВА УКРАЇНІ! 💙💛

ДОЛУЧИТИСЬ ДО КБУ

Запрос успешно отправлен

Для перегляду та завантаження перейдіть за посиланням