🏫В Запоріжжі відкрилась “підземна” школа

🏫В Запоріжжі відкрилась “підземна” школа

🏫В Запоріжжі відкрилась “підземна” школа

 

☑️В Запорізькій обласній державній (військовій) адміністрації повідомили про відкриття першої в регіоні “підземної” школи. Вона знаходиться на глибині 7 м від поверхні землі та містить 16 кабінетів із сучасним обладнанням та меблями. Зокрема, в класах встановлені інтерактивні дошки та ростові парти, які можна підлаштувати під зріст дитини. Є гарна та потужна вентиляція, санітарно-технічні кімнати, зона для відпочинку дітей. Під час перерв учні можуть пограти в шахи, теніс або зробити руханку. 

 

🙌Для дітей з особливими освітніми потребами встановлені вказівники, написані шрифтом Брайля, є й спеціальний підйомник. В школі у дві зміни зможуть навчатися 1000 учнів. 

 

Також, у школі дотримано усіх безпекових заходів, зокрема встановлена автоматична пожежна сигналізація, діють система аварійного освітлення та система оповіщення про пожежу. 

 

📍Будівництво першої в Запоріжжі “підземної” школи тривало всього 6 місяців. Будівельники працювали без вихідних, а інколи – цілодобово. Проєкт підземного освітнього простору виготовили за кошти ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством освіти і науки України. Уряд виділив на будівництво школи близько 80 млн грн, ще 34 млн профінансовано з міського бюджету. 

 

🗨️“Безпека дітей – понад усе. Тому ми хотіли познайомитися із цим закладом освіти і особисто переконатися в цьому. Плануємо в подальшому працювати в школі щотижнево – разом із дітьми вивчати правила безпечної поведінки”,  – повідомила Ольга Зінченко, начальник відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

 

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! 💪

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ! 💙💛

ДОЛУЧИТИСЬ ДО КБУ

Запрос успешно отправлен

Для перегляду та завантаження перейдіть за посиланням