🛠 Вебінар «Пошук і перевірка контрагентів у будівництві: практичні інструменти для безпечної співпраці»
📌 20 серпня 2026 року відбудеться вебінар «Пошук і перевірка контрагентів у будівництві: практичні інструменти для безпечної співпраці», організований Конфедерація будівельників України спільно з YouControl.
У сучасних умовах реалізації будівельних проєктів особливого значення набуває перевірка потенційних підрядників, постачальників і партнерів. Прозорість бізнесу, аналіз юридичних, фінансових та репутаційних ризиків є важливими складовими ухвалення обґрунтованих рішень як для роботи на внутрішньому ринку, так і під час реалізації проєктів за участю міжнародних партнерів і донорів.
🎤 Спікер: Михайло Кольцов, експерт з комплаєнсу та аналізу ринку YouControl.
📅 Дата: 20 серпня 2026 року
⌛ Час: 11:00
📍 Формат: онлайн (ZOOM)
Реєстрація за посиланням 👉: https://bit.ly/4pzczCQ
Під час воркшопу учасники дізнаються, як знаходити потенційних підрядників, постачальників і замовників, оцінювати надійність компаній ще до початку переговорів, перевіряти юридичні, фінансові та репутаційні ризики, аналізувати структуру власності й бізнес-зв'язки, а також застосовувати покроковий алгоритм перевірки контрагентів перед укладанням договору.
Серед ключових тем:
🔹 пошук надійних контрагентів та аналіз ринку;
🔹 перевірка компаній перед укладанням договору;
🔹 аналіз пов'язаних компаній і бізнес-зв'язків;
🔹 алгоритм комплексної перевірки контрагентів;
🔹 відповіді на запитання учасників.
Воркшоп буде корисним керівникам будівельних компаній, проєктів і відділів закупівель а також юристам, фахівцям із договірної роботи, комплаєнсу, безпеки та управління ризиками.
📌 Після завершення учасники отримають тестовий доступ до системи YouControl для перевірки контрагентів та аналізу даних.
ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!💪
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!💙💛

