🌐Вже завтра! Засідання Комітету КБУ з питань співпраці з закладами освіти та кадрового розвитку галузі
Нагадуємо, що 17 липня 2025 року відбудеться засідання Комітету КБУ з питань співпраці з закладами освіти та кадрового розвитку галузі під головуванням Олексія Дніпрова, Ректора Київського національного університету будівництва та архітектури
📅Коли? 17 липня 2025 року, о 16:00
👤Формат: офлайн/онлайн
📍Локація: Київ
Обговоримо питання:
🔹Про взаємодію бізнесу і закладів освіти, з питань: дуальної освіти, практики, працевлаштування, створення освітніх програм за вимогою окремих роботодавців
👤Ігор Білецький, Ректор Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова
🔹Про питання дотримання юридичних зобов'язань з боку будівельних підприємств по відношенню до студентів ПТУ та закладів освіти
👤Тетяна Пронь, заступниця директора Київського професійного коледжу цивільного будівництва
🔹Різне.
Участь можлива для спеціально запрошених гостей та членів КБУ за умови попередньої реєстрації!
Кількість місць обмежена.
👉Реєстрація за посиланням:
https://forms.gle/njDVCUvWvGYnTRtd9
Підтвердження реєстрації та місце проведення (або посилання для підключення) буде надіслано на пошту.
Довідково:
Комітет КБУ з питань з питань співпраці з закладами освіти та кадрового розвитку галузі було створено 18 червня 2025 року під час засідання Ради директорів КБУ в рамках Business Day.
Головою Комітету було обрано Олексія Дніпрова, Ректора Київського національного університету будівництва та архітектури.
Заступниками Голови Комітету стали:
👤Володимир Онищенко, Президент Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»
👤Ігор Білецький, Ректор Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова
👤Тетяна Пронь, Заступник директора з навчально-виробничої роботи Київського професійного коледжу цивільного будівництва
ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО!💪
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!💙💛

