🏗️Які елементи водопостачання мають бути в готовому до введення в експлуатацію об’єкті
Державна інспекція архітектури та містобудування України продовжує роз’яснювальну кампанію щодо підготовки об'єкта до прийняття в експлуатацію.
Відповідно до проєктних рішень, мають бути виконані наступні елементи водопостачання/водовідведення та опалення:
🔹встановлені лічильники обліку води;
🔹змонтована насосна станція (відповідно до проєктних рішень);
🔹змонтована система опалення (відповідно проєктних рішень);
🔹встановлений індивідуальний тепловий пункт (ІТП) ( відповідно проєктних рішень).
ДІАМ нагадує, що під час огляду інспектор будівельного нагляду здійснює контроль виконаних робіт, оцінюючи їхню відповідність затвердженим проєктним рішенням.
👉Ознайомитися з іншим переліком необхідних документів та ілюстрації всіх елементів основних систем та типових заходів можна в пам’ятці “ГОТОВНІСТЬ ОБ’ЄКТА ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ”, створеній ДІАМ, за посиланням:
https://diam.gov.ua/storage/app/sites/31/pamiatka.pdf
ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! 💪
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! 🇺🇦
СЛАВА УКРАЇНІ! 💙💛

