Захист обʼєктів енергетичної інфраструктури

Захист обʼєктів енергетичної інфраструктури

🔋Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України (Агентство відновлення) визначає одним з пріоритетних напрямків роботи захист енергетичних об’єктів. 

 

👤Так, під час зустрічі Мустафи-Масі Найєма, Голови Агентства відновлення, Олександра Кубракова, Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України, Володимира Кудрицького, Голови правління НЕК «Укренерго», представників Генерального Штабу з послом США в Україні Бриджіт Брінк та обʼєднаною командою представників посольства США та Великої Британії, були обговорені рівні захисту енергетичних об’єктів, терміни будівництва та фінансова підтримка. 

 

З початком, восени минулого року, ударів рф шахедами та ракетами по енергетичній інфраструктурі України, урядом та Генеральним Штабом ЗСУ було прийнято рішення про захист обʼєктів енергетичної інфраструктури.

 

✔️Перший рівень захисту - спорудження габіонів та біг-бегів. На сьогодні Агентство відновлення захищає 90 обʼєктів у 21 області від уламків дронів та ракет.

 

✔️Другий рівень захисту - захист від дронів та шахедів: навколо основної мережі Укренерго зводяться бетонні конструкції. Агентство відновлення зазначає, що захищає 22 підстанції, 63 автотрансформатори у 14 областях.

 

✔️Третій рівень захисту - захист від ракет. Агентство відновлення захищає 22 підстанції від прямого влучання ракетами. 

 

Завдання на проєктування і будівництво формує Укренерго, а потім проєктні рішення узгоджуються з  Генеральним Штабом ЗСУ та Державною службою України з надзвичайних ситуацій. 

 

💬“Енергетична безпека - важлива складова національної безпеки України. Стоїмо на її захисті”, - наголошують в Агентстві відновлення. 

 

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! 💪

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! 

СЛАВА УКРАЇНІ! 💙💛

ДОЛУЧИТИСЬ ДО КБУ

Запрос успешно отправлен

Для перегляду та завантаження перейдіть за посиланням