🌐🤝КБУ на #URC2025!

🌐🤝КБУ на #URC2025!

🌐🤝КБУ на #URC2025!

 

Представники Конфедерації будівельників України взяли участь в Ukraine Recovery Conference 2025! 

 

Основні тези та перші заяви з конференції:

 

Президент України Володимир Зеленський:

 

📜”Ми потребуємо чіткої системи відбудови: спецфонду відбудови та фінансування на різних рівнях — як для національного бюджету України, так і для місцевих громад”.

 

📜”Нам зараз потрібно створити коаліцію для відновлення. Нам потрібен підхід у стилі Плану Маршалла, і ми повинні розробити його разом”.

 

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль:

 

💰Реконструкція та модернізація України потребуватиме $1 трлн протягом 14 років.

 

💰Концепція передбачає формування двох ключових фондів. Ними стануть: "Фонд Україна" на $540 млрд та Європейський структурний фонд на підтримку України на $460 млрд (платформа для інвестицій європейського приватного сектора в українське виробництво).

 

💰Україна отримала черговий транш у розмірі 1 мільярд євро від ЄС за рахунок прибутків від заморожених російських активів. Україні вже передано понад 18,5 мільярдів доларів із російських заморожених коштів з початку 2025 року.

 

Урсула фон дер Ляєн, Президент Європейської комісії:

 

💰Сьогодні створено Європейський флагманський фонд для відновлення України - “найбільший у світі фонд акцій для підтримки відновлення". 

 

💰За підписаними угодами на €2,3 млрд очікується залучення інвестицій на суму до €10 млрд.



💰Нідерланди виділять 300 млн євро на відновлення та зміцнення України у 2025 та 2026 роках - очільник Міністерства закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп.

 

🏗️"Важливо, щоби за повним припинення бойових дій невідкладно послідувало комплексне відновлення України. Також ми розуміємо, що реконструкція України йде далеко за межі відбудови фізичної інфраструктури України, а передбачає вирішення соціальних та економічних наслідків війни. Інвесторам потрібна впевненість у тому, що будь-яка мирна угода, якої ми досягнемо, є довгостроковою”, - Кіт Келлог, Спецпредставник президента США.

 

💣Фінляндія координуватиме зусилля з будівництва упродовж десяти років 10 тисяч бомбосховищ для населення по всій території України.

 

💰Нідерланди виділяють додаткові 30 млн євро на відбудову України.

 

🤝”Витрати на відновлення України неможливо покрити лише державними ресурсами. Тому Німеччина зацікавлена у залученні приватного бізнесу, а свобода підприємництва має стати ключовим чинником у цьому процесі”, - Голова Уряду Німеччини Фрідріх Мерц.

 

🤝“Польща відіграватиме також особливу роль у процесі відновлення України. Ми розробили першу модель підтримки, зроблено відповідні інвестиції в дороги, логістику, залізницю, і це допоможе Україні”,-  Туск.

 

📅Наступна міжнародна конференція з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2026) має відбутися у Польщі.

 

📅Ukraine Recovery Conference 2027 відбудеться в Естонії.



☝️Учора, 09 липня, напередодні URC2025 відбувся спеціальний захід “ЗЕЛЕНА ВІДБУДОВА УКРАЇНИ”, організований FIEC, Ance, Конфедерацією будівельників України та EIC – European International Contractors, у співпраці з Neo-Eco Ukraine. 

 

Слідкуйте далі! 

 

ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! 💪

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! 

СЛАВА УКРАЇНІ! 💙💛

ДОЛУЧИТИСЬ ДО КБУ

Запрос успешно отправлен

Для перегляду та завантаження перейдіть за посиланням