⬆️Віват Інвест продовжує працювати і розвиватися після релокації
Віват Інвест, член Ради директорів України, Представництво КБУ в Запорізькій області, після релокації продовжує працювати та робить вагомий внесок у відбудову країни. Компанія стала одним із перших позичальників, що взяли участь в ініціативі "Вікно відродження підприємства" (ERW).
🚜Це дозволило придбати нові екскаватори і скористатися грантом від ЄС у розмірі до 25% від суми кредиту, наданого UGB.
Віват Інвест до повномасштабного вторгнення була успішною будівельною організацією з багаторічним досвідом, однак бойові дії в Маріуполі та Херсоні призвели до втрати значної частини обладнання та матеріалів. Це змусило підприємство призупинити діяльність та релокувати частину проєктів на захід України. І все ж, попри труднощі, ТОВ "Віват Інвест" продовжує працювати та робить вагомий внесок у відбудову країни.
ℹ️Ініціатива "Вікно відродження підприємства" (ERW) реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки Європейського Союзу. Вона спрямована на фінансування компаній, що ведуть діяльність в основних секторах економіки. Мета цієї ініціативи – допомогти українським компаніям відновитися, відбудуватися та сприяти економічному відновленню країни.
Додаткова підтримка надається компаніям, які найбільше постраждали від війни, зокрема, зазнали переміщення, знищення активів та/або втрати безпосередньо через війну.
ПЕРЕМОЖЕМО І ВСЕ ВІДБУДУЄМО! 💪
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ
СЛАВА УКРАЇНІ! 💙💛

